1 / 6
Opel Corsa C
1.700 €
07.06.2022 16:49

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Corsa C vo odlicna sostojba,cena po dogovor.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
071333010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам