1 / 3
Kompresor 50l
3.000 МКД
01.07.2022 13:33

Струга / Струга

Poloven kompresor 50 li so izgoren motor, a inaku kompresija ima kako nov mnogu malku raboten. Moze i zamena.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Pravosmukalka mala na baterii

300 МКД

Pumpa za kafemat

2200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам