1 / 1
Macun Мед
1.000 МКД
Цената не е фиксна
31.05.2022 19:42

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

100% природен мед за потенција
Зголемува енергија
Зголемува желбата за интима
Ја подобрува интимата
Подобрува издржливоста и траењето
Поквалитетно искуство
За жени и мажи
Без негативни ефекти
Дискретно пакување!
Употреба: 1мала лажица мед на празен стомак 30-40мин пред акција.
Цена :300 денари 1 тегла
2 тегли =500денари
5 тегли=1000денари
Нарачки само за лица 18
Достава 150 денари

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

harun
Потврден огласувач
078343750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам