1 / 2
Volvp vlekac
11.200 €
Цената е фиксна
23.11.2022 14:04

Бутел / Скопје

Volvo FH 480 E5 automatik registriran do 04.2023
Vo odlicna sostojba
Klima vebasto frizider.
070838554

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

romeo
Потврден огласувач
070246891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам