1 / 4
Scania vlekaci 5 vlekaci
11.000 €
Цената е фиксна
23.11.2022 14:04

Бутел / Скопје

Scania vlekac E5 2007god
Registriran do 01.2023
Najvosoka kabina klima frizider vebasto retarder automatik gumo 90%
Tel 070838554

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

romeo
Потврден огласувач
070246891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам