1 / 2
Acer Aspire 7715z
4.200 МКД
Со вклучен ДДВ
08.08.2022 08:43

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Acer Aspire 7715z so intel 2 duo core processor na 2,2 ghz so 4 gb ram i 320gb hdd 17,3 led displej vo odlicna eksterierna sostojba

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
071304136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам