1 / 12
Passat B8
23.000 €
Цената е фиксна
24.06.2022 06:06

Куманово / Куманово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Info na tel 078910099

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dusan
Потврден огласувач
078910099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам