1 / 12
KAMEN ZA BRUSENJE
1 МКД
09.12.2022 21:54

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM KAMEN ZA BRUSENJE ZA MASHINI ZA RAMNENJE GLAVI I ZA SHMIZSAJBNA I ZA DRUGO. TIE STO SE NA SLIKITE. CENA PO DOGOVOR.
TEL: 078 325 807

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам