1 / 4
dvospraten krevet
14.000 МКД
28.07.2022 18:29

Кисела Вода / Скопје

se prodava detski dvospraten krevet so fioka za 3lezaj , skali so fioki , koristen 1godina , mnogu socuvan , vas transport i demontaza , cena bez duseci e 14000denari , cena so duseci e 22000denari , 075308582 i 076353530

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Panche Naunchevski
Потврден огласувач
075308582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам