1 / 3
Mercedes C220
3.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2022 16:40

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Super sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ace
Потврден огласувач
076477203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам