1 / 12
ТОП Апартман
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.11.2022 22:39

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

65 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Се издава комплет опремен апартман во нова Битола, во близина на Тера телевизија.
Апартманот поседува:
- комплет опремена кујна (фрижидер, фурна, плотна, микро, кафемат, електрично ѓезве за кафе, тостер, садови и др.)
- дневна соба ( 3Д телевизор, кабелска, оптички интернет, функционален лаптоп, орбитрек, шанк со шанкерски столици, трпезариска маса со 6 столици, печка на пелети, клима, мултифункционална Фејдом гарнитура и др.)
- спална соба (комплет лежај со голем плакар, фиокар, телевизор, пегла и даска за пеглање)
- детска соба (комплет уредена за помало дете, со можност за пренамена за поголемо)
- бања (проточен бојлер, машина за перење алишта, машина за сушење алишта, фен)
- балкон (масичка со 2 столици, H2O чистач на пареа, поглед кон Пелистер)

Aпартманот е обезбеден со блиндор врата и аларм.
Цената зависи од периодот на изнајмување.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Бети
Потврден огласувач
078206375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам