1 / 8
SAMSUNG BD-E8300
60 €
01.06.2022 01:29

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Samsung BD-E8300 odlican Blu ray plejer sa wi fi prijemnikom , sa originalnim daljinskim upravljacem HDD kapacitet od 320 GB

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Blu-ray Disc плеери

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам