1 / 12
Kymco Downtown 300i 2011god.
2.450 €
Цената е фиксна
2.650 €
04.08.2022 12:14

Велес / Велес

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2011

Модел:

Downtown 300i

Километри:

25000

Фиксна цена 2650 евра.
070-365-150
Увоз од Италија,средени комплет сите документи до регистрација,без скриени трошоци.
Моторот е во оригинална фабричка состојба,не е паѓан,не е фарбан,во одлична состојба.
Не правам замена.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

DojceWagen
Потврден огласувач
070-365-150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам