1 / 1
Atraktivna lokacija za izgradba na vikendica...
21.000 €
01.06.2022 05:59

Берово / Берово

Квадратура:

5250 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Mesto vikano Crven Breg vo neposredna blizina na crkvata kojasto e vo izgradba,so prekrasen pogled.Ovosen nasad na sliva.Na oddalecenost od samo 15 minuti pes od Berovo.Cista dokumentacija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Georgi
Потврден огласувач
078330935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам