1 / 8
Vo odlicna sostojba
3.000 €
Цената не е фиксна
24.06.2022 22:54

Берово / Берово

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

So mali zabeleski nadvoresno na bojata,kuka,desen volan.Najdobriot motor vvti 2.o,110 kw - 150kc.Ocuvana vo prekrasna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Georgi
Потврден огласувач
078330935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам