1 / 4
Teksas jakna
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2022 06:21

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Сакоа палто

Големина:

L

Боја:

Сина

Neoblecena teksas jakna od bodrum kupena

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

irena
Потврден огласувач
070370408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам