1 / 8
Bandasi Felni 5x112 16 Mercedes A klasa B klasa so gumi
250 €
Цената е фиксна
18.08.2022 19:24

Велес / Велес

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

205

Висина на гума:

55

Дијаметар на гума:

16

6J - ET46
Se prodavaat Original Mercedes aluminski bandasi 5x112 16 izvadeni od Mercedes A klasa. moze za B klasa.. so gumi zimski 205 55 16 ekstra bandasi so gumi
Cena: 250 evra
Moze zamena za Mobilen, Velosiped, Lap Top
Tel: 071682777

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам