1 / 4
Se prodava Renault Megane
2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.07.2022 08:29

Битола / Битола

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

15 kw / 20 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava
Kolata e vo dobra sostojba
koza
Klima
Tempomat

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078995736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам