1 / 12
Супер нов стан во центарот на Штип
85.000 €
01.06.2022 09:08

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

110 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Тобре Радосављев

id: sa1046/добре радосављев,
штип македонија
85000€
description
супер нов стан во центарот на штип
apartment - штип
Се продава супер стан во центарот на Штип нова градба од 2020, наместен комплетно и веднаш вселив од 70м2 стан и 40м2 тераса. Станот се наоѓа на улица Добре Радосављев на 50 метри од кафана Сае. Зградата е градена со термо блок внатрешно и термо изолациона фасада, стиропор надворешно, сите врати се проспера, надворешни прозори и врати рехау со две стакла, ламинат од 10цм.
Станот е на приземје има 70м2+40м2 тераса и располага со следниот распоред:
Ходник, две спални, тоалет, дневна со кујна и балкон. Станот е комплетно опремен со медел и покуќнина,( има простор за договор без покуќнина)
Во ходникот на зградата има простор за Парно (печка), станот има инсталација за парно и кабел за собен термостат.
Има можност доплата за гаража.

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам