1 / 4
Loven Karabin
850 €
01.06.2022 09:18

Аеродром / Скопје

Na lice so dozvola za nabavka na oruzje, se prodava loven karabin model Zastava M 98, kalibar 8x57. so japonska optika Hakko 2.5x10x50 so crvena tocka jacina od 1 do 10.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070410095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам