1 / 2
Ford fiesta na delovi!
400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.06.2022 22:08

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Sve sto vi treba na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dragan
Потврден огласувач
078457480
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам