1 / 10
APARTMENTS FOR RENT/ APARTMANI STROG CENTAR
1 €
04.07.2022 20:44

Битола / Битола

Квадратура:

300 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdavat aparmani strog centar na gradot EXTRA LOKACIJA 80M OD SIROK SOKAK EPINAL Wi-Fi klimatizirani.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Ice
Потврден огласувач
075628922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам