1 / 8
Cizmi Forma
2.500 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 23:26

Охрид / Охрид

Prodavam kozni cizmi Forma broj 41 vo odlicna sostojba bez znaci na koristenje.

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Чизми

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070514847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам