1 / 4
Kengur/кенгур носилка Chicco
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.11.2022 14:12

Карпош / Скопје

CHICCO Кенгур ергономски Myamaki Complete

Врвен кенгур купен од Enci Menci НИТУ ЕДНАШ не е искористен.Бебето едноставно не сака да седи во кенгур. Видете повеќе на линков www.encimenci.com.mk/kengur-nosilka-myamaki-complete-denim-cyclamen-chicco-794770900

Редовната цена му е 4.890 а го продавам за 2.000.

Од раѓање до 15 кг
За новороденчиња и деца со помала тежина, со медицинска препорака и совет од лекар.
Носилка со повеќе позиции и редуцир
Ергономски и безбеден за грбот и колковите.
Комфорен: обезбедува правилно распределување на тежината на грбот на родителите.
Редуцир со качулка: 0-1м го обвиткува бебето во безбедна, од надвор и од внатре, фетална позиција. 1м+: кога е отворен, обезбедува комфор и заштита
Контакт 078577906

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебефон -Кенгурчиња

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
077 939 240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам