1 / 9
SE PRODAVA NOVA KUKJA VO NAS. GORICA
1 €
09.08.2022 20:20

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

540 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Se prodava nova kukja vo nas. Gorica so vkupna povrsina od 670m2. Kukjata e komplet sredena kako nadvoresno taka i vnatresno, kompletno nova i odlicna za ziveenje. Cena po dogovor. Povekje informacii na 070/318-320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuka vo strog centar

220 €

SE PRODAVA KUKJA POD KRUSINO

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам