1 / 4
Fluoroscentni Traki
250 МКД
25.10.2022 12:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Декоративни Флуоросцентни Траки за предупредување за безбедност во сообраќајот.

☑ Индустриска цврстина - Леплива лента: Рефлексивната лента може да се лепи на која било површина, метал, дрво и пластика.
☑ Висок Квалитет - Ултра рефлективна: УВ отпорен, дизајн на модели - лента со точки црвена, црвена - силвер, жолта и силвер боја со голема видливост.
☑ Одлични за приколки, комерцијални возила (камиони, комбиња, пикапи), автомобили, велосипеди, моторцикли, морска употреба, земјоделска опрема, кампери, гаражи, RV и кациги.
☑ Должина: 5м - Ширина: 5cm.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Polnac za Akumulator 6/12V

1250 МКД

Komplet pinovi

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам