1 / 1
Kupuvam mala kukja ili plac vo Star Dojran
25.000 €
25.10.2022 18:10

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Kupuvam mala kukja ili plac do 300m2 vo Star Dojran. Do 25000evra. Mozhe da pratite sliki na viber

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се бара од:

Aleks
Потврден огласувач
076928818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам