1 / 4
Microsoft Surface Pro 3
14.000 МКД
01.06.2022 16:37

Аеродром / Скопје

Марка:

Microsoft

Големина на екранот:

12" инчи

Odlichna sostojba, donesen od USA. Ima:
I7 procesor 4ta generacija
256gb hard disk
8gb ram
Original tastatura
Bez touch.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075455156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам