1 / 3
Tepisi (nekoristeni)
1 МКД
02.10.2022 09:32

Прилеп / Прилеп

Tri zolti stazi - 1500 denari
Plav tepih so cvet - 1200 den
Tepis so sonce - 2000 den
Kadifen tepih so resi - 2500

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
078231626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам