1 / 10
ЧОЈС-Dupleks stan vo Centar
1.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.11.2022 08:46

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

150 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Pozadi Skalesta

Se prodava stan - dupleks na ul.7mi Noemvri (pozadi skapestata zgrada)so vk povrisna od 150 m2 (2-3 kat)
Raspored:Dnevna so kujna i trpezarija terasa i wc kat 3 spalni sobi
Mini zgrada na samo 2-3 min do ohridska banka

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Trosoben stan vo Hristo Uzunov

750 €

ЧОЈС-Trosoben 93 m2 na ul.Lazo Trposki

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам