1 / 8
Mnogu socuvan Audi A6 2002
1 МКД
01.06.2022 18:20

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Audi A6 2002
Donesen od shfjajcaria
157000 km
Cena po dogovor
070547055

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Besnik
Потврден огласувач
70422227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам