1 / 1
Auspuh Yasuni R Piaggio
10.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.08.2022 07:05

Автокоманда / Скопје

Испраќам по карго    

Ауспухот е нов како што го гледате на сликата и нема сеуште поминато ни 1000км.
Купен е од www.motojove.com.mk 14000 илјади денари.
Се вози сеуште на лично мој мотор Piaggio Typhoon 2 тактен воздушно ладење.

Замени не примам никакви.
Контакт 24/7 Viber : +38975651213 Зоки

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Тунинг

Се продава од:

Зоран Јовановиќ
Потврден огласувач
+38975651213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам