1 / 4
продава Камп Приколка во Градиште, Kamp Prikolka vo Gradiste
1 €
01.06.2022 18:49

Охрид / Охрид

Се продава приколка во Градиште со мжност за комплет како на сликите или посебно само приколкта., цената е по договор тел.070 597 445.
тел.070 597 445.
тел.070 597 445.
тел.070 597 445.

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
071333494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам