1 / 6
Se prodava honda vfr 750f
2.500 €
08.08.2022 18:30

Кичево

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

1988

Модел:

VFR

Километри:

35000

Se prodava honda vfr 750 f vo odlicna sostojba vo orginalna sostojba so realni kilometri proba koga sakate kade sakate .

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Kostadin
Потврден огласувач
071750106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам