1 / 6
Elektricar
1 €
01.06.2022 20:41

Гази Баба / Скопје

Montaza na nova instalacija, saniranje defekti na stara instalacija, promena na razvodni tabli, montaza na stekeri, prekidaci i rasveta.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
071327982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам