1 / 12
NOVI PAMUCNI MAICI
700 МКД
01.06.2022 21:05

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Маички

Големина:

XL

Боја:

Црна

Novi kvalitetni pamucni maici

Tel. 071 264 065

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Boss
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам