1 / 9
Se iznajmuva apartman
1 €
Цената не е фиксна
16.09.2022 09:29

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

85 m²

Греење:

Струја

Се издава апартман на улица Дејан Војвода, на 10тина минути од кеј. Апартманот е нов, се издава за празници, викенди, и пократки периоди. Располага со паркинг, Wi-Fi и телевизија, спална соба, дневна соба(има можност за спиење), опремена кујна со трпезарија, опремена бања и двор.
Во непосредна близина има аптеки, маркети, постојки за превоз(и кон плажите),бензински, пекари, зелено пазарче, и се она што ви е потребно.
Капацитет за мах 8 особи.
Цена по договор.
Телефон за контакт:
072/257-042
070/264-852

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Jovana Milevska
Потврден огласувач
72257042
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам