1 / 5
Dron: DJI Mavic PRO 4K Combo (so 3 baterii)
820 €
850 €
29.01.2023 15:50

Битола / Битола

🔴 Се продава професионален ДРОН за Фото и Видео 4К.

🚁 DJI Mavic PRO 4K, Fly More Combo (D-Cine, Log...)

✅ 3 БАТЕРИИ (Intelligent Flight Battery) [10/10]
✅ Полнач + „Battery HUB” за полнење на 4 батери одеднаш.
✅ Полнач за во Кола [Car Charger] (12V).
✅ Smart Remote Controller with Display.
✅ DJI кожна водоотпорна торбичка.
✅ DJI Propeller Guards (заштита на перки)

ℹ️ Прв газда, малку користен како хоби, внимателно чуван, може да се проба летни сними во секое време. Со оргинал пакување како од продавница.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дрон камери

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
070730494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам