1 / 12
VW Fox 1.2 modelska 2007god carinet germanski - Polo,Corsa
2.950 €
14.08.2022 13:00

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Fox

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vw Fox 1.2 Benzin uvezen od Germanija plateni site davacki do registracija ! Vo TOP SOSTOJBA!!!! na homologacija 2006 godina...motor na lance , lanceto e promenato pred 15.000km ! Novi gumi , kolata nema ni gram korozija ! Tehnicki vo top sostojba !!
Oprema :
- Klima Fukcionira
- Servo
- ABS
- ESP
- Radio so CD
- 8 airbeci
- Smenati 4 novi gumi i drugo!
Kolata e vo dobra sostojba i vredi da se vidi !!
Se naoga vo DEMIR HISAR !!!!! 2950eur. Cenata nee Fiksna!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bale
Потврден огласувач
078269135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам