1 / 12
Velosipedski Ocila od poznati EU brendovi
По Договор
01.06.2022 22:41

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Velosipedski Ocila od poznati EU brendovi
So promenlivi stakla
100% UV 400 protection
novi, ekstra kvalitet
dostapni poveke modeli
Uvoz Germanija 🇩🇪
Isporaka po Karg Niz Cella Makedonia
• We Provide Kargo Service for Kosovo &
Albania + 3 € 🚛🚚
Kontakt +389 70613618 ♈️viber

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Winter Sports Shop Gostivar
https://www.google.com/maps/place/Winter+Sports+Shop+Gostivar/@41.7940871,20.9000103,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135159b5cdaaccb5:0xd5b744254564c3bf!8m2!3d41.7940871!4d20.902199
Потврден огласувач
070613618
Испрати Е-маил до огласувачот

Velosipedska Oprema BICIKLISTICKI

14 €

Velosipedska Oprema

1500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам