1 / 4
DETSKI PATIKI KOPACKI ADIDAS
15 €
17.08.2022 01:19

Автокоманда / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

36

Боја:

Сина

detski patiki ADIDAS br 36...900 den
super socuvani i zdravi original...

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Gjoko
avtokomanda
Потврден огласувач
075301823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам