1 / 10
OPEL ANTARA 2.2 DIZEL 2012 GOD 120 KW
4.500 €
05.08.2022 10:05

Гази Баба / Скопје

SE PRODAVA CELA ZA DELOVI
POLOVNI DELOVI
OPEL ANTARA
2.2 DIZEL
120 KW
MOTOR
MENUVAC
DELOVI OD LIMARIJA
HLADNJACI
PERKI
ALTERNATOR
ALANSER
VNATRESEN ENTERIER
PREDEN TRAP
ZADEN TRAP
ALUMINSKI BANDASI 19
TEL.071273263

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ZLATKO
Потврден огласувач
078273263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам