1 / 9
се изнајмува стан во Ново Лисиче
250 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
15.09.2022 12:14

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

47 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2014

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

февруарски поход 26

Се изнајмува 2-собен комплетно наместен стан во Ново Лисиче. Станот се наоѓа на мирна локација во близина на училиште, градинка, автобуска станица и многу маркети.
Цена 250 еур + сметки

Контакт-077 929 657 Дана

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dana
Потврден огласувач
077929657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам