1 / 12
Se prodava RENAULT CLIO … 1.5 dci … 2006ta.
3.300 €
3.600 €
29.01.2023 18:24

Кочани / Кочани

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

- Eden od najekonomicnite motori
- Stegnato do maksimum
- Podvozje, Volan, Menjac … se e tip top
- Garazirano i redovno servisirano
- Se na nego funkcionira besprekorno
- Klima, elektronika na prozori i retrovizori, dalecinsko zaklucuvanje …
- Novi gumi
- Clioto e staklo … koj e ozbilno zainteresiran za brzo, ekonomicno gradsko vozilo, nema da zgresi.
- KONTAKT Tel: 070 / 213 - 636 ili 076 / 250 - 577

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

PH
Потврден огласувач
076250577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам