1 / 9
Bmw 120 d 163ps (automatik)
6.500 €
22.07.2022 20:39

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Uvozena od svajcaria

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goni
Потврден огласувач
070939225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам