1 / 6
Kuca vo ohrid
1 €
02.06.2022 12:19

Охрид / Охрид

Број на соби:

5

Квадратура:

109 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

134 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1964

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

1maj 37

Se prodava kuca vo ohrid so kompletna dokumentacija legalizirana I transformirana

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
078513825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам