1 / 1
Se prodava piano PETROFF
1.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.07.2022 08:56

Охрид / Охрид

Se prodava piano PETROFF
Zacuvano e, se funkcionirat super

Dopolnitelni informacii na tel.
078368413

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Niche
Потврден огласувач
078888618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам