1 / 1
*** Капитал *** Двособен стан со двор - Чаршија Охрид
58.000 €
Цената е фиксна
21.09.2022 12:28

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

62 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ohrid

Ексклузивна понуда:
Двособен источен стан со двор во Охрид, урбана заедница Центар.
Површина 62 мкв. Кат втор. Ориентација исток.
Распоред: дневна со трпезарија со излез во дворно место, спална со излез во дворно место, предсобје и бања.
Станот се наоѓа во понова градба.
Во непосредна близина на станот има: Стара чаршија, Градски пазар, маркети, училишта, трговски центар, банки, ресторани, кафулиња итн.
Одличен избор за семејно домување или времен престој за туристички потреби.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам