1 / 3
100% Природен планински мед
450 МКД
500 МКД
28.07.2022 14:44

Битола / Битола

Испраќам по карго    

🍯 Пчеларник ПЕТ-МЕД 🍯 ☎ 075/899-260 ☎

Природен органски планински мед.
- Мед во тегла 1кг ▶ 5️⃣0️⃣0️⃣ ден
- Мед во тегла 0.5кг ▶ 3️⃣0️⃣0️⃣ ден
- Мед со саќе во тегла 1кг ▶ 6️⃣0️⃣0️⃣ ден


Конзумирањето на две лажици мед дневно може да понуди многу здравствени придобивки .

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
11111111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам