1 / 2
Давам часови по германски јазик
300 МКД
03.11.2022 07:44

Скопје Центар / Скопје

Часови по германски јазик за деца од основно и средно образование до ниво Б2 по цена од 300 денари школски час од 40 мин или 350 за 60 мин час.
Ана Марија. тел. 071 441 448

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Јазични курсеви

Се продава од:

Slave
Потврден огласувач
070440866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам